Jednym z głównych elementów każdej łazienki jest wanna

Jest to produkt , który kupuje się na długie lata, dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać właśnie tą jedyną, a może nawet nie jedną, która będzie idealnie pasowała wyglądem i funkcjonalność.

VillaFashion oferuje szeroki wybór wanien o różnych kształtach, stylach i rozmiarach, takich jak:

– estetyczne i pobudzające zmysły wanny VILLEROY&BOCH i DURAVIT łączą w sobie skandynawski puryzm oraz ponadczasową elegancję,                                                                         – wanny KALDEWEI oferują dużo więcej niż zwykłe wanny: 30 lat gwarancji, niezwykle trwała ceramiczna powłoka  a ponadczasowe formy sprzyjają idealnej kąpieli higienicznej ale także relaksowi w wygodnej wannie.
–  IDEAL STANDARD zapewnia  poczucie komfortu i zakupu wanny w dobrej cenie.
–  ROCA, będąca światowym liderem w sektorze kompleksowego wyposażenia łazienek, kładziec nacisk na ich design i funkcjonalność.

 

A to nie wszystko – możecie wybrać jeszcze wannę od  wiodących producentów z 30-letnim doświadczeniem w branży z hydromasażem jak VICTORY SPA, czy prostą i funkcjonalną wanna RUBEN. Ponadczasowy styl GENTRY HOME pozostaje zawsze popularny, zmieniając codzienne życie w atmosferę poezji i inspiracji przeszłością ale nie tracąc nowoczesnych wymagań funkcjonalności i komfortu, a SANPLAST i MARMORIT oferują spektrum praktycznych propozycji w eleganckiej formie do każdej łazienki.

 


BIURO PROJEKTOWE

VILLAFASHION

ul. Ślusarska 7

20-209  Lublin

KONTAKT

(+48) 503 142 501

[email protected]

[email protected]

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 10-17

Sob: nieczynne

Ndz: nieczynne