JEŚLI DO CZYSTEJ WODY DODAĆ NIEWIELKĄ ILOŚĆ RDZY, ROZPUSZCZALNYCH SOLI WAPNIA I INNE ZANIECZYSZCZENIA, KTÓRE NA PEWNO SĄ OBECNE W STARYCH RURACH, TO PYTANIE O KONIECZNOŚĆ ZAKUPU DOMOWYCH SYSTEMÓW OCZYSZCZANIA WODY BĘDZIE ZBĘDNE !

Producenci wytwarzają filtry do wody o różnym zastosowaniu.

Zdecydowana większość systemów obejmują:

  • filtry mechaniczne do usuwania dużych zanieczyszczeń o dużej frakcji.

  • węglowe filtry z węglem aktywnym do oczyszczania wody z zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych.

  • antybakteryjne lampy uv do oczyszczania mikrobiologicznego wody.

  • filtry odwróconej osmozy, które usuwają z wody absolutnie wszystko, tylko wtedy jest to woda pozbawiona wszelkich minerałów – konieczne uzupełnianie suplementami w diecie.

Oprócz wymienionych metod istnieje wielu systemów oczyszczania wody które działają głównie w kierunku zmiękczania wody.

Skuteczność nowoczesnej domowej oczyszczalni jest bardzo różna ale też trudne do przecenienia. Brązowa ciecz, zawierająca pewne ilość piasku, mułu oraz wiele różnych rozpuszczonych zanieczyszczeń, po przejściu przez wszystkie filtry , ponownie zamienia się w czystą wodę.

VillaFashion oferuje kilka systemów pozbycia się uciążliwego kamienia w wodzie, zamieniając go na przyjazną koloidalną formę. Wszelkie minerały i zdrowe związki rozpuszczone w wodzie pozostają do dyspozycji naszego organizmu :

 Limetron® wykorzystuje metodę katalitycznego oczyszczania wody, nie ma przewodów, nie wymaga źródła zasilania ani soli i nie dodaje ani nie usuwa niczego z wody. Inside Limetron® to unikalny, opatentowany stop katalityczny Fluid Dynamics. Wykonany jest z połączenia metali półszlachetnych, które reagują z wodą. Tam tworzą nierozpuszczalny mikroskopijny kryształ węglanu wapnia, zwany aragonitem. Gładka powierzchnia tego kryształu nie może przylegać do powierzchni w taki sam sposób, jak i kamień i jest wymywana przez system, opuszczając drenaż.

 Calmat® nadaje się do instalacji na rurach wszelkiego rodzaju. Oferuje: gwarantię stałej czystośći rurociągów i urządzeń; jest skuteczny także przy bardzo wysokim stopniu twardości wody; przyjazny środowisku – bez odczynników chemicznych i soli, woda nie traci ważnych minerałów; indywidualne nastawienie programu z wyborem języka; szybki i łatwy montaż; nie wymaga konserwacji; niskie koszty eksploatacyjne, około 10 PLN rocznie. Stosowany z powodzeniem w prywatnych domach jak i w warunkach przemysłowych ( szpitalem, wszelkie usługi gastronomiczne oraz apartamentowce… )

BIURO PROJEKTOWE

VILLAFASHION

ul. Ślusarska 7

20-209  Lublin

KONTAKT

(+48) 503 142 501

[email protected]

[email protected]

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 10-17

Sob: nieczynne

Ndz: nieczynne