PODARUJ SWOJEJ RODZINIE CIEPŁO

Ogrzewanie WallTherm daje nam ciepło, które miło i przyjemnie otula rodzinną atmosferę. Ciepło promieniuje od ścian, dzięki temu są one ciepłe i miłe w dotyku.

POCZUJ WOLNOŚĆ W TWORZENIU

Dzięki zastosowaniu podtynkowego ogrzewania architekt ma swobodę w projektowaniu, a my uzyskujemy wspaniałe wnętrze wolne od wszystkich grzejników.

 

INDYWIDUALNY PROJEKT

Aby optymalnie wykorzystać właściwości ogrzewania ściennego nasz zespół doświadczonych architektów stworzy dla Ciebie indywidualny projekt, by jak najwydajniej wykorzystać system ogrzewania WallTherm.

Wygoda – Architekt może dowolnie projektować mieszkanie, nie myśląc o “zawalających”pomieszczenia grzejnikach

Komfort – Zyskujesz dodatkową przestrzeń co przekłada się na większy komfort dla całej rodziny

Zdrowie – System ogrzewania WallTherm, odmiennie od innych systemów ogrzewania, nie powoduje wzbijanie się kurzu w powietrze, co za tym idzie jest przyjazny szczególnie dla dzieci i alergików

Efektywność – Już 1 m² naszego ogrzewania ściennego jest w stanie przy temperaturze zasilenia 35° uzyskać moc 200W. Licząc bardzo ogólnie 5m ściany ogrzewania ściennego WallTherm ogrzeje komfortowo pomieszczenie o powierzchni ponad 20 m².

Oszczędność – Walltherm jest systemem instalacji płaszczyznowej , za pomocą której możemy ogrzewać wnętrza zimą, a latem schładzać. Dzięki wykorzystaniu jednej instalacji do grzania i schładzania klienci oszczędzają pieniądze zmniejszają również koszty eksploatacyjne systemu

Wydajność – System Walltherm umożliwia płynne sterowanie mocą chłodniczą przedziale od 25,93 do 83,52 W/m² jednym panelem co czyni go najbardziej wydajnym i uniwersalnym systemem na rynku.

BIURO PROJEKTOWE

VILLAFASHION

ul. Ślusarska 7

20-209  Lublin

KONTAKT

(+48) 503 142 501

[email protected]

[email protected]

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 10-17

Sob: nieczynne

Ndz: nieczynne