Mozaika – płytka składająca się z wielu drobnych szklanych lub ceramicznych elementów.

Elementy są na siatce z tyłu lub na papierze samoprzylepnym, co zapewnia ich jednakową odległość od siebie. Należy wybrać styl i kolor mozaiki zgodnie z jej przeznaczeniem. Na przykład, mozaiki basenowe lepiej wybrać jednokolorowe lub kombinację kilku tonów. A przy zakupie mozaiki do łazienki Twój wybór jest nieograniczony. Można łączyć z innymi materiałami wykończeniowymi: granitem, drewnem albo zwykłymi płytkami.

W sklepie internetowym eplytki.eu różnorodność kształtów, rozmiarów płytek i elementów, materiałów i kolorów mozaiki jest tak duża, że można się zgubić wśród takiej ilości modeli, dlatego że proponujemy:

– w FLOOR GRES świat architektury i wzornictwa jest zintegrowany dzięki nowej równowadze między człowiekiem a naturą, pomiędzy stworzonym i naturalnym środowiskiem. Surowa atmosfera, bez fanaberii, w połączeniu z ekspresyjnym pięknem, grą światła i naturalnymi rozwiązaniami geometrycznymi.

REX interpretuje wnętrze, koncentrując się na poszukiwaniu indywidualnej przyjemności poprzez piękno. Ten, kto wybiera Rex, dąży do blasku i zmysłowości. Szuka luksusu i elegancji. Chce stworzyć nowoczesny i zdecydowany styl.
IRIS – włoskie pokrycia na całym świecie od 1961 roku. Firma nieustannie demonstrują swoje zaangażowanie w tworzenie ceramiki o wysokiej wartości technicznej i stylistycznej, charakteryzującej się wiodącym wzornictwem doskonałości odzwierciedlonej w międzynarodowych nagrodach i nagrodach.
CASA DOLCE CASA – dialog pomiędzy poszukiwaniem koloru a mieszaniem materiałów inspirowanych naturą, w którym atmosfera architektury łączy się z wystrojem wnętrza, tworząc spektakularne wrażenia
CASAMOOD – dokładne badanie każdej części łączy się z indywidualnym wyrazem, grającym na kontrascie tradycji i nowoczesności. Przestrzenie zaprojektowane dla przyjemności współczesnego życia, która zapewnia łatwość relaksującej atmosfery.
BISAZZA – jedna z najlepszych luksusowych marek w branży projektowej i wiodący w branży producent szklanych mozaik do dekoracji wnętrz i na zewnątrz. W ciągu ostatnich kilku lat firma rozszerzyła swoją ofertę dekoracyjną o nowe materiały wykonane w procesach, które łączą wartość wzornictwa z urokiem rzemiosła.
CERAMICZNE PIEMME – prezentuje technologię, minimalizm, jakość i zdolność do poprawy dostępu do wyborów wykonanych w warunkach stylu życia klienta.

MOSAICO+ – projektowania i wykonania mozaiki na własny, niepowtarzalny sposób to filozofia stosowana we wszystkich procesach projektowych, organizacyjnych i produkcyjnych, reprezentujących prawdziwą wartość dodaną firmy.
BARWOLF – wyjątkowe, wysokogatunkowe materiały i atrakcyjne wzornictwo to nasza specjalność i znak rozpoznawczy, zawsze w połączeniu z profesjonalizmem we wszystkich aspektach pracy.
SICIS – mozaiki w 100% wykonane we Włoszech, synonim luksusu i wyjątkowości. Przez 25 lat Sicis badał sztukę mozaiki, elastyczność techniki i transformację jej zastosowań, tworząc z dnia na dzień wyjątkowe dziedzictwo.
CERAMICA DELL ARTE – dla każdego, kto ceni piękno i jakość produktu, a połączenie z bardzo korzystną ceną daje wiele nowych możliwości zastosowania we wnętrzach do osobistych celów, a także do celów komercyjnych lub usług.
DUNIN – śmiałe i unikalne wzornictwo oraz bogata kolorystyka oferowanych kolekcji zachęcają zarówno do prostych, jak i odważnych aranżacji dając jednocześnie możliwość realizacji własnych pomysłów. Kolekcje łączą bezpretensjonalny i wyrafinowany styl wyznaczając trendy we wnętrzach.

Mozaika — jeden z najlepszych elementów dekoracyjnych stosowanych dzisiaj w projektowaniu wnętrz domów, biur i basenów wraz ze zwykłymi płytkami. Dekoracyjne elementy mozaiki są naprawdę nieograniczone, pozwalają one tworzyć oryginalny design i motywy kolorystyczne. Mozaika, która jest sprzedawana w naszym sklepie internetowym eplytki.eu, będzie ozdobą każdej powierzchni, i pomoże zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły.

Wszystkie oferty znajdziesz w naszym sklepie VillaFashion albo na stronie internetowej eplytki.eu.


BIURO PROJEKTOWE

VILLAFASHION

ul. Ślusarska 7

20-209  Lublin

KONTAKT

(+48) 503 142 501

[email protected]

[email protected]

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 10-17

Sob: nieczynne

Ndz: nieczynne