Gdy w łazience jest mało miejsca, wiele osób decyduje się na zamianę wanny na kabinę prysznicową

Pozwala to nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale i wyposażyć łazienkę w komfortowe miejsce do kąpieli.

Przy wyborze miejsca należy wziąć pod uwagę wymiary kabiny prysznicowej, bo to podstawowe kryterium przy zakupie produktu. Dopiero po określeniu wysokości i szerokości konstrukcji, można przystąpić do wyboru kabiny z punktu widzenia wzornictwa i funkcjonalności.

Na naszej stronie eplytki.eu możesz znaleść kabiny przysznicowe od wiodących producentów z więcej niż 30-letnim doświadczeniem, jak:

 

 

– SUNSWISS – doświadczenie której pozwala na stworzenie produktów, które cieszą imponującym wyglądem, a użyta technologia umożliwia zachowanie pełni komfortu oraz maksimum bezpieczeństwa.

– HUPPE oferuje oryginalne rozwiązania projektowe z szerokimi możliwościami, asortyment uzupełniają produkty różnych segmentów, oferując rozwiązania wykraczające poza standard.

– KERMI tworzy klimat w pomieszczeniach poprzez kabiny prysznicowe , oferując  wyjątkową jakości w doskonałej cenie. Od niemal sześćdziesięciu lat, dzięki pionierskim rozwiązaniom i ciągłemu poszukiwaniu innowacji jest firmą która znajduje się w czołówce firm z tymi produktami.

– IDEAL STANDARD, mając do wyboru różne kształty, rozmiary i sposoby otwierania drzwi, łatwo wybierzesz kabinę dostosowaną do swoich potrzeb i stylu.

BIURO PROJEKTOWE

VILLAFASHION

ul. Ślusarska 7

20-209  Lublin

KONTAKT

(+48) 503 142 501

[email protected]

[email protected]

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 10-17

Sob: nieczynne

Ndz: nieczynne