Ceramika sanitarna – element łazienki, zapewniający zwykły komfort w Twoim domu.

Chociaż ceramika sanitarna nie znajduje się na liście towarów pierwszej potrzeby, w rzeczywistości w nowoczesnym mieszkaniu jest niezbędna.

Od czasu do czasu każdy musi wymienić toaletę czy umywalkę, wtedy przychodzi czas analizy rynku i wyboru najbardziej atrakcyjnego modelu – pod względem estetyki, funkcjonalności i oczywiście cen.

Prezentowane u nas umywalki, deski i muszle klozetowe, bidety i pisuary oraz dodatki w postaci postumentów łazienkowych od wiodących światowych producentów charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością.

Nasz sklep VillaFashion oferuje szeroki wybór ceramiki sanitarnej:

– Villeroy & Boch – mniejsze zużycie wody, mniej środków czyszczących, krótszy czas czyszczenia – miski WC i pisuary Villeroy & Boch należą do najefektywniejszych na rynku.
– Duravit – dba o dobór materiałów, rozwiązań technologicznych i metod produkcji. To dlatego od dziesięcioleci Duravit inwestuje znaczną ilość czasu, pieniędzy i energii w badania i rozwój – w inwestycję, która przynosi późniejsze korzyści firmie, użytkownikom i środowisku.
– Ideal Standard – jest ekspertem w dziedzinie ergonomii łazienki, oznacza to tworzenie produktu przez pryzmat użytkownika, myślenie w kategoriach człowieka w przestrzeni i szukania równowagi pomiędzy formą i funkcją
– Catalano – wyróżnia się od innych konstrukcją. Ceramikę tą charakteryzują niezwykle gładkie krawędzie oraz płaskie, pozbawione niedoskonałości powierzchnie.

– Koło – to wielka grupa firm, która produkuje wyroby dla szerokiego grona klientów
– Alice – nie wierzy w dogmat i ma inny punkt widzenia. Luksus jest rzeczywistością na której powstaje młoda i dynamiczna firma.
internetowej eplytki.eu.
– Scarabeo – pierwsza kombinowana ochrona antybakteryjna + system łatwy do czyszczenia. Firma Scarabeo Ceramiche stworzyła innowacyjną kombinowaną ochronę antybakteryjną i specjalny system samooczyszczania dla swoich produktów.
– Roca – opróć wielefunkcjonalnych produktów z pięknym designem, dobrym okresleniem produktów firmy jest ich różnorodność.
– Keramag – ceramika sanitarna wykonana jest wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, a następnie wypalana w wysokich temperaturach. Dzięki temu produkty ceramiczne są odporne na zarysowania, zmiany temperatury i środki chemiczne. Długo pozostają atrakcyjne i łatwe w czyszczeniu.
– Kaldewei – fascynująca forma, niepowtarzalny design i niezwykle trwały materiał. 30 lat gwarancji mówi samo za siebie.

BIURO PROJEKTOWE

VILLAFASHION

ul. Ślusarska 7

20-209  Lublin

KONTAKT

(+48) 503 142 501

[email protected]

[email protected]

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 10-17

Sob: nieczynne

Ndz: nieczynne