Decor Walther to piękno łazienki, które tkwi w subtelnych   szczegółach

Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez kubeczka na szczoteczki, mydelniczki lub różnych wieszaków na ręczniki.

Dobrze dobrane akcesoria Decor Walther potrafią nie tylko podkreślić żądany styl, ale i wzbogacić wnętrze w wygodne i funkcjonalne rozwiązania.  A jeśli chcesz zadziwić znajomych wspaniałym poczuciem smaku – dobrym rozwiązaniem będzie kupno zestaw akcesoriów firmy Decor Walther, który idealnie będzie pasować do stylu twojej łazięki, koloru lub odwrotnie, jasno wyróżni się w Twojej łazience.

W każdym elemencie z akcesorii firmy  Decor Walther znajdziesz niepowtarzalny styl, jakość i właśnie to wyróżnienie, które sprawi, że Twoja łazienka będzie wyjątkowa.

Jeszcze jednym dobrym atutem akcesoriów łazienkowych ( i nie tylko… ) jest możliwość odświeżyć coś w domu, bez uciekania się do remontu, który może przeciągnąć się na znacznie dłuższy czas. U nas możesz skonsultować się z najlepszymi architektami, którzy pomogą Państwu dobrać idealne rozwiązanie i zaoszczędzić pieniądze i czas.

Wszystkie produkty firm Decor Walter, Stella i Blomus  możesz zamówić w naszym sklepie internetowym http://eplytki.eu/ i wybrać odpowiedni dla siebie sposób dostawy.

BIURO PROJEKTOWE

VILLAFASHION

ul. Ślusarska 7

20-209  Lublin

KONTAKT

(+48) 503 142 501

[email protected]

[email protected]

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 10-17

Sob: nieczynne

Ndz: nieczynne