Najczęstszym typem jest łaznia z wilgotnym powietrzem. Zazwyczaj, wilgotność powietrza waha się od 20 do 35%, przy temperaturze od 75 do 90 stopni Celsjusza.

Dekoracje wnętrz łaźni i saun, zwłaszcza łaźni parowej, wykonywane są z najwyższą starannością i odpowiedzialnością. Należy zapewnić właściwą izolację cieplną pomieszczenia i uwzględnić czynnik, taki jak para wodna i hydroizolacja.

Konieczne jest kompetentne podejście do wyboru odpowiednich materiałów do wykończenia łazni i różnych atrybutów pomocniczych. Ściany, sufit i podłoga łaźni wykonane z niemeckich płytek WEDI (VillaFashion jest głównym przedstawicielem firmy w Polsce. Więcej czytaj na https://villafashion.pl/services/wedi/ albo zapytaj w naszym sklepie)

Te płyty są czymś o wiele więcej aniżeli wymiennym materiałem budowlanym. Łączą one w sobie cały szereg dobrych jakościowo właściwości tworząc innowacyjny produkt:

  • ochrona przed wilgocią
  • skuteczna izolacja cieplna
  • wysoka funkcjonalność
  • idealny materiał nośny dla płytek ceramicznych i wykładzin

Żeby zrobić wszystko w swoim ządanym stylu – poradzimy wykorzystać mozaikę. Ona jest odporna na wilgoć, dlatego idealnie pasuje do łażni. Więcej na temat mozaiki można zobaczyć na stronie https://villafashion.pl/services/mozajki/
Nadal potrzebno mieć jeszcze wytwornicę pary, ławy, drzwi, oświetlenie itd.

Skontaktuj z VillaFashion, żeby zamówić sobie łaznie mokre już teraz.