Pomieszczenia łazienkowe w projekcie

Połączenie  dobrego designu i jakości produktu to niezbędnik współczesnej łazienki. Dlatego też pod tym kontem zdecydowaliśmy o wyborze dostawców  naszych realizacji. Od kilkunastu lat jesteśmy importerem wielu wiodących marek włoskich , hiszpańskich , niemieckich.

Wielorakość trendów wzorniczych wraz z doskonałą jakością idą w parze z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi , co gwarantuje Państwu wieloletnie zadowolenie z otrzymanych w naszej firmie produktów.

Prawdziwe piękno rozjaśnia mysli

Impulsem do powstania projektu jest wizja klienta . Wsłuchujemy się w jego potrzeby i wrażliwość estetyczną , przekładamy na nasze doświadczenia i rysunki wykonawcze.

Tworzymy własne stylizacje w oparciu o to co najlepszego dzieje się na rynkach europejskich i światowych. , a uwidocznione jest na targach w Mediolanie , czy Bolonii. Inspiracje technologiczne to najczęściej targi ISH we Frankfurcie. Bardzo cenimy polskich producentów , którzy zachowują dbałość o jakość i estetykę swoich produktów.

Owocem współpracy jest klimatyczne wnętrze mające zadowolić projektanta i nade wszystko spełnić oczekiwania osoby na której zamówienie on powstał . Staramy się racjonalizować koszta realizacji projektu bez obniżania jego estetyki. Na pierwszym miejscu jest zawsze funkcjonalność i zadowolenie klienta.